GRUDNIOWNIK OD PODSTAW

PODZIĘKOWANIE

Moje najdroższe kursantki!

 

I to już niestety wszystko, co przygotowałam dla Was wraz z moimi ekspertkami. Zależało mi na tym, aby kurs jednocześnie był dla Was odpowiedzią na nurtujące pytania, motywacją do kreatywnej pracy, a także inspiracją do tworzenia własnych grudniowników.

Raz jeszcze chciałam podziękować osobom, których wsparcie i praca okazały się bezcenne w przygotowaniu kursu oraz organizacji #grudniowegowyzwania.

Dziękuję ekspertkom, które napisały dla Was swoje artykuły w osobach Miry Jureckiej, Justyny Skowron, Marty Wosilewskiej, Oli Jędrzejczak, Anny Knurowskiej i Pouliny Wosko.

 

Podziękowania należą się także Wam wszystkim - Wasza aktywność na facebookowej grupie była dla mnie doskonalą motywacją, podobnie jak ostateczna liczba uczestniczek kursu, które zapisały się do #grudniowegowyzwania, a które przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Wasze wskazówki i pytania sprawiły, że mogłam na bieżąco uzupełniać swój kurs o te kwestie, w których brakowało Wam informacji.

 

Nie mam złudzeń, że wiele rzeczy mogłabym zrobić inaczej, pewnie lepiej. Mam jednak nadzieję, że ostatecznie nie będziecie żałowały decyzji o wzięciu udziału w #grudniowymwyzwaniu i chętnie będziecie uczestniczyć w życiu naszej facebookowej grupy.

 

Gorąco zachęcam Was do dzielenia się Waszymi wrażeniami i opiniami na temat kursu, zarówno na naszej grupie, jak również za pośrednictwem prywatnych wiadomości na Facebooku i na poczcie elektronicznej.

Tyle edytorskich uwag, teraz coś ode mnie do Was - rozpoczął się grudzień, a zatem czas, na który wszystkie czekałyśmy. Okres, którego chęć udokumentowania skłoniła Was w pierwszej kolejności do zapisania się do #grudniowegowyzwania.

Dość teorii, czas zakasać rękawy i zabrać się porządnie do pracy. Pierwsze tygodnie funkcjonowania grupy jasno pokazały, że drzemią w Was potężne pokłady kreatywności i motywacji  sięgnijcie po nie i stwórzcie niezapomniane grudniowniki. Czekam na efekty Waszej pracy i zachęcam Was do dalszej aktywności - wszystkie będziemy miały w grudniu momenty kryzysu, nie można mieć co do tego złudzeń, natomiast te momenty będą następować w różnym czasie dla każdej z nas. W takich momentach idealnym kołem ratunkowym mogą być wpisy tych uczestniczek #grudniowegowywonia, które akurat danego dnia zrobiły coś fajnego. Pomagajmy zatem sobie nawzajem!

Do zobaczenia na Facebooku!

 

Please login to get access to the quiz
JAK STWORZYĆ GRUDNIOWNIK SKROJONY IDEALNIE POD SIEBIE! (Prev Lesson)
Back to GRUDNIOWNIK OD PODSTAW

No Comments