Prosty sposób na kartki świąteczne

Prosty sposób na kartki świąteczne

Prosty sposób na kartki świąteczne

3 sposoby na własnoręcznie wykonaną kartkę świąteczną, która może być miłym dodatkiem do prezentu, wyrazem pamięci o bliskich lub... dekoracją 🙂

Od wieków ludzie słali do siebie dobre słowa spisane w listach, czy na kartkach. Z oczekiwaniem na listonosza z przesyłką wiązały się przeróżne emocje - radość, ekscytacja.

Czy dziś, przy przeniesieniu naszego życia w tryb 'online' też to czujemy? Zapewne częściowo tak. A czy nadal wysyłamy do siebie kartki na święta? Tu sprawa często się komplikuje. A przecież mamy kogoś, kto jest dla nas ważny, ale nie ma go przy nas cały czas. Dlaczego by nie przekazać mu kilku ciepłych słów w kartce, którą wyślemy tradycyjną pocztą? Byłoby super, prawda?

A gdyby tak jeszcze tę kartkę świąteczną wykonać własnoręcznie...? Brzmi abstrakcyjnie? Nie musi! Mimo całego przedświątecznego zgiełku da się zrobić coś ładnego i prostego.

Lessons

  1. W tej lekcji będziemy pracować z bardziej poręcznym formatem - ok. 10x15 cm. Taką też bazę musimy wyciąć lub zakupić. Przy wycinaniu standardowo pamiętajcie o podwojeniu wymiaru - tu będzie to 20x15 cm.

No Comments

Teachers