Layoutowe ABC – warsztaty dla początkujących

Layoutowe ABC – warsztaty dla początkujących

Layoutowe ABC – warsztaty dla początkujących

Jesteś początkującą skraperką? A może skrapujesz już od dawna ale czujesz, że świat tworzenia layoutów ma jeszcze przed Tobą tajemnice? Jeśli odpowiedź brzmi "tak" to dobrze trafiłaś 🙂 Przygotowałam dla Was kurs, podczas którego przekażę Wam ogromną porcję wiedzy o tak zwanych "skrapach" czyli esencji scrapbookingu. Podczas 6 lekcji opowiem Wam o materiałach, typach kompozycji i trikach komzpozycyjnych, doborze zdjęć a także o wykorzystaniu mapek i innych przydatnych sprawach. Każda lekcja ilustrowana jest zdjeciami i przykładami oraz filmami instruktażowymi, których w całym kursie znajdziecie aż 19!

Łapcie więc za filiżankę ulubionego, ciepłego napoju i zagłębcie się w świat zachowywania wspomnień pod postacią layoutu.

JAK KUPIĆ DOSTĘP DO WARSZTATU?

Wykupując jednorazowo dostęp do warsztatów, zykujesz możliwość oglądania zawartych w nim treści nieskończoną ilość razy do końca  świata i o jeden dzień dłużej 🙂 Wszystie lekcje będą widoczne od razu. Dzięki temu możesz pracować w swoim własnym tempie.

W celu zakupienia dostępu do warsztatów musisz założyć konto w Akademi Family Portraits i wysłać maila na adres: anna.komenda@gmail.com. Dostaniesz informację zwrotną z numerem konta bankowego lub konta PayPal. Po uiszczeniu płatności, dostaniesz dostęp do warsztatów na Twoim koncie w Akademii Family Portraits. Jeżeli masz konto na Facebooku, dostaniesz również zaproszenie do prywatnej grupy, w której możesz zadawać pytania, dzielić się swoimi pracami i uzyskać wsparcie moje jak i kursowej społeczności.

Cena kursu z okazji jego uruchomienia jest promocyjna i wynosi 100 zł. Później wzrośnie do 120 zł.

Jeśli masz jakieś pytanie, pisz śmiało na anna.komenda@gmail.com Jestem do Waszej dyspozycji.

Lessons

  1. W tej lekcji opowiadam Wam o materiałach, których możecie użyć w tworzeniu LO. Wykonamy również layout z podstawowych produktów dostępnych w każdym sklepie papierniczym.
  2. W tej lekcji dowiecie się jakie są podstawowe typy kompozycji LO. Ułatwi Wam to znacznie pracę nad kompozycją skrapa. Wykonamy również LO do wybranego typu kompozycji.
  3. Lekcja ta poświęcona jest zdjęciom. Dowiecie się jak je dobierać, gdzie je umieszcać na skrapie i jak dobierać kolory skrapa do koloróz zdjęć. Na koniec wykonamy LO z zastosowaniem poznanych reguł.
  4. Diabeł tkwi w szczegółach i o tym właśnie jest ta lekcja. Opowiadam Wam w niej o kompozycyjnych trikach, które sprawią, że Wasz layout będzie wyglądał harmonijnie. Wykonamy również LO z zastosowaniem poznanych trików.

No Comments

Teachers